Kontakt oss

 

Prosjektleder

Anne Malmström (på fødselspermisjon)

Gerd Helena Hals (vikarierende prosjektleder)

Foreningene Nordens Forbund

Snaregade 10 A, 1205 København K, Danmark

Tlf: +45 53 69 30 66

E-post: kontakt@nordisklitteratur.org

 

Referansegruppen og landsrepresentanter

 

noflag

Heidi Lønne Grønseth
Foreningen Norden     
Harbitzalléen 24, NO-0275 Oslo
Tlf: +47 22 51 67 60
E-post: heidi@norden.no

 

sweflag

Julia Brink
Föreningen Norden
Box 22 087, SE-104 22 Stockholm
Tlf: +46 (0)708923248
E-post: julia@norden.se

 

danflag

Merete Riber
Foreningen Norden
Vandkunsten 12, DK-1467 København K

Country representative:
Peter Jon
Tlf: +45 35 42 63 25
E-post: peterjon@foreningen-norden.dk

 

isflag

Kristín Magnúsdóttir
Föreningen Norden Island, Norræna félagið
Óðinsgata 7, IS-101 Reykjavik
Tlf: +354 551 0165
E-post: kristinm@norden.is

 

fiflag

Kitty Rönnberg
Pohjola-Norden         
Fredriksgatan 61 A 11, FI- 00100 Helsingforss
Tlf: +358 044 733 5773
E-post: kitty.ronnberg@pohjola-norden.fi

 

foflag

Marjun Patursson
Norrøna Felagið í Føroyum
Lützenstrøð 4, FO-100 Tórshavn
Tlf: +298 516274
E-post: mava@kallnet.fo

 

Ålandflag

Annica Andersson
Föreningen Norden Åland
Hamngatan 4, 22100 Mariehamn

 

Country representative:

Bror Myllykoski
Tlf: +358 (0) 457 343 0505
E-post: norden@aland.net

 

grflag

Mette Laustsen
Det Grønlandske Landsbibliotek
Postboks 1011. 3900 Nuuk
Tlf: +299 34 89 27
E-post: mette@katak.gl

 

 

 samefl

Liv Inger Lindi
Sámediggi - Sametinget
Ávjovárgeaidnu 50, 9730 Karasjok/Kárášjohka
Tlf: +47 78 47 40 57
E-post: liv.inger.lindi@samediggi.no